Hakkımızda

kahramanmaraş inşaat firmaları

EMİTAŞ olarak biz,bir marka olma Kurumsal / Hakkımızda rüyamızı;

inandığımız değerlerin uğrunda savaşarak ve çok çalışarak gerçekleştirdik. İş hayatının vazgeçilmez ilkeleri; hızlı, dürüst ve ilkeli olmaktır.

1994 yılından bu yana en önemli ilkelerimiz dürüstlük, insana yatırım ve insana saygı olmuştur. Başarılı kuruluşların keşfettiği gizli formülün, müşterilere, misafirlere ve çalışanlara insani hassasiyetle davranmak olduğu bilinciyle çalışan bizleri, aynı temel yılında  ilkelerimiz dünden bugüne taşımanın ve daha da geliştirmenin kıvancını yaşıyoruz.

EMİTAŞ İnşaat'ta bir yandan aile şirketi olmanın avantajları pekiştirilirken; diğer yandan kurumsallaşma çalışmaları, verimlilik analizleri, geliştirme çalışmaları, yönetimde yeniden yapılanma ile her düzeydeki çalışanımızın kişisel gelişimine özel bir önem vermekteyiz. "Başarı büyümeyi getirir ve büyüme değişim demektir."

Bilgi akışının çok hızlı olduğu bilişim çağında üretilen mal ve hizmetlerin kaliteli olması tek başına yeterli değildir. Yapılan işin kalite standardı yanında, zamanında tesliminin ve düşüncelerin geciktirilmeden pratiğe dönüştürülmesinin önemi daha büyük hale gelmiştir.

EMİTAŞ İnşaat olarak hedefimiz, insanla için daha iyi bir hayat kalitesi sağlamak ve ülkemizin gelişmesinin sürmesi için üstümüze düşen görevi yapmaktır.

Değişen ve gelişen yeni dünya pazarlarına anında uyum sağlayacak stratejilerin oluşturulmasını sağlamak için elimizden feleni yapıyoruz.